OK
پارس آرتین تراشه

مختصری درباره کامپیوترهای صنعتی        

کامپیوترهای صنعتی ، کامپیوترهایی هستند که برای کار در شرایط سخت محیطی و با ابعاد مختلف طراحی شده اند. شرایطی مانند دمای بالا یا پایین ،‌ گرد و غبار ، ضربه ، ارتعاشات ، رطوبت بالا و .... که در آن کار برای کامپیوترهای معمولی به سختی انجام می پذیرد. قطعات و بردهای استفاده شده در این کامپیوترها همگی با کیفیت بالا ساخته می شوند و هر کدام از این دستگاه ها متناسب با عملکرد خود دارای استانداردهای مختلف هستند. یکی از مهمترین اجزای یک کامپیوتر صنعتی را مادریردها تشکیل می دهند که حتما بایستی استانداردهای مد نظر کاربران را داشته باشند. بدیهی ست تعمیر این کامپیوترها بسیار متفاوت تر از کامپیوترهای معمولی می باشد و بایستی توسط متخصصان مربوطه انجام پذیرد. شرکت پارس آرتین تراشه با متخصصین مجرب خود هر گونه نگرانی شرکت ها و سازمان های مربوطه را مرتفع کرده است. بخش خدمات و پشتیبانی شرکت علاوه بر رفع عیوب دستگاه های تحت گارانتی خود ، آمادگی لازم جهت تعمیر انواع کامپیوترهای صنعتی را دارا می باشد . درصورت عدم وجود قطعات دستگاه ها ، بخش بازرگانی شرکت توانایی تامین قطعات مورد نیاز ، از کشورهای خارجی را دارد. پس بدون هیچگونه نگرانی ، تعمیر و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید. جهت ثبت سفارش آنلاین اینجا را کلیک بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

جهت اطلاع شما ، در ادامه مختصری در مورد انواع مادر بردهای صنعتی آمده است.

                                                                                             EMBEDDED MOTHERBOARD

مادربردهای Embedded ، مادربردهایی با کیفیت هستند که به طور ویژه برای مصارف صنعتی طراحی شده اند که دارای قطعات با کیفیت بالا هستند و عموما مدت طولانی ۷ تا ۱۵ سال عمر می کنند. فرم های ATX، Micro-ATX، Flex-ATX و Mini-ITX براساس اندازه مادربرد تقسیم بندی می شوند در ادامه تعدادی از مدل های مادربردهای صنعتی در نمای کلی ذکر شده است.

SINGLE BOARD COMPUTERS(SBCs)

Single Board Computers (SBCهای ۲.۵اینچی و ۳.۵ اینچی )عملکرد یک برد اصلی استاندارد را در کمترین فضای ممکن به علاوه قابلیت های اضافی مورد نیاز برای کاربردهای صنعتی ارائه می دهند. بردها دارای عمر طولانی مدت هستند و برای محدوده دمایی ۴۰- تا ۸۵+ درجه طراحی شده اند. SBC ها مجهز به قطعات با کیفیت بالا هستند و معمولاً برای کارکرد ۲۴ ساعته طراحی شده اند. علاوه بر این، بسیاری از بردها با یک پوشش محافظ ، پوشانده می شوند. کامپیوترهای Single Board یا با هیت سینک استاندارد یا با پخش کننده حرارت تولید می شوند که یک سطح صاف را تشکیل می دهد و می تواند مستقیماً به کیس متصل شود. این تضمین می کند که گرمای تولید شده به بهترین شکل ممکن از طریق کیس پخش شود. این فرآیند به عنوان هدایت کننده گرما نیز شناخته می شود. در بخش صنعتی عمدتاً از بردهای 2.5 اینچی Pico-ITX و SBCهای 3.5 اینچی با پردازنده های Intel Atom، Intel Core i و AMD استفاده می شود. در حوزه دیجیتال ساینیج، عمدتا از مادربردهای mini-ITX در کلاس های عملکرد AMD، i3، i5 و i7 استفاده می شود. در ذیل انواع Single Board Computers نشان داده شده است

COMPUTER-ON-MADULES

Computer-on-Modules (COM)، که به عنوان System-on-Modules (SOM) نیزشناخته می شود، عملکردهای اصلی یک مادربرد را دارند، اما برای کار کردن، به یک برد حامل نیزنیازمند هستند. در حالی که اجزا اصلی کامپیوتر و البته مهم ترین اجزا مانند CPU، جایگاه رم و پورت های استاندارد روی COM تعریف شده است اما ورودی/خروجی ها و وپورت های اختصاصی بر روی برد حامل تعریف شده اند. کاربران می توانند از بین انواع مدل های COM مدل مناسب خود را بر اساس نیازشان انتخاب کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید. در ضمن مدل های مختلف COM بهمراه مشخصات آنها جهت آشنایی شما در ذیل آمده است .

                                                                                 

جهت کسب اطلاعات بشتر با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید و یا در باشگاه مشتریان ما فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

Copyright © 2019 ParsArtin.com All Right Reserved Powered By Azaranweb