OK
پارس آرتین تراشه

پارس آرتین تراشه نماینده رسمی محصولات ادونتکADVANTECH در ایران

شرکت پارس آرتین تراشه از سال ۱۳۸۸ بعنوان نماینده و شریک تجاری در ایران با کمپانی ادونتک همکاری داشته است.تجارب ما با بیش از یک دهه همکاری مشترک با ادونتک کمک شایانی به رسیدن به اهداف مد نظر مشتریان مان و در نتیجه استحکام و تدوام این ارتباط داشته است .ADVANTECHکه در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده، چشم انداز شرکتی را برای "فعال کردن یک سیاره هوشمند" به ارمغان آورده است. این شرکت رهبر جهانی در زمینه سیستم های هوشمند مبتنی بر IOT و پلت فرمهای EMBEDDED را بر عهده دارد. ادونتک برای پیشبرد راه حل های IOT ، داده های بزرگ و هوش مصنوعی ، راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری IOT را با هسته WISE-PAAS EDGE INTELLIGENCE برای کمک به شرکای تجاری و مشتریان خود پیشنهاد می دهد.ادونتک همچنین با شرکای تجاری همکاری می کند تا با ایجاد فرصت های تجاری، دستیابی به هوش صنعتی را سرعت ببخشد.
ADVANTECH ادونتک به سه اصل مدیریتی که بر اساس "خوب به بزرگ" توسط جیم کالینز نوشته شده،معتقد است.
طبق نظریه جیم کالینز ، شرکتی که به دنبال موفقیت درازمدت است باید به وضوح به این سه اصل بنیادی بپردازد و متعهد به اجرای محکم و درازمدت این اصول باشد. ADVANTECH کاملاً با این نظریه بر مبنای مدل زیرپایبند است.

                                                              


  اینترنت صنعتی اشیاء IIOT فصل جدیدی از کاربردهای صنعتی ، فرصتهای پررونق و رشد اقتصادی را باز می کند.IIOT ماتریسی از شبکه ها است که افرادرا به منظور بهینه سازی عملیات صنعتی و بهره وری و کارآیی ، به داده ها و ماشین های هوشمند متصل می کند. Advantech ادونتک برای حمایت ازرشد IIOT محصولات و خدماتی را ارايه می کند که در ایجاد زیرساخت های IIOT کمک می کند.
تولیدات و راه حل های ادونتک در چهار لایه زیر ارايه می شود:

۱-تجهیزات سنجش IOT
۲- سرورهای هوشمند اطلاعات لبه (EIS)
۳- بستر های نرم افزاری ابری IOT
۴-SOLUTION READY PACKAGE (SRP)
محصولات ادونتک Advantech جهت کمک هر چه بیشتر به دقت محاسبات ، دستیابی بهتر به داده ها وافزایش قدرت شبکه ها و بر اساس ارائه محصولات و راه حل های مشتری محور اختصاص داده شده است .این محصولات و راه حل ها در حوزه های صنعت 4.0 ، کارخانه های صنعتی ، حوزه انرژی و محیط زیست و حمل و نقل قابل ارایه هستند

                                        

محصولات ادونتک ازجمله جدیدترین محصولات تعبیه شده (Embedded)، صنعتی و سیستمهای هوشمند درسراسر جهان یافت می شود و تمامی این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که دارای کیفیت صنعتی و طول عمر بالا باشند.ما بعنوان شریک برتر آنها در ایران توانایی طراحی ،توزیع و پشتیبانی از پروژهای شما درتمامی مراحل و با استفاده از جدیدترین تکنولوژیهای ادونتک را داریم.با تعدادی از محصولات این شرکت در زیربیشتر آشنا می شوید.جهت اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

                                             

Industrial Motherboard

Industrial Chassis

Embedded Systems

Industrial Server&Storage

Panel PC

I/O

Industrial Switch

Industrial Router

Copyright © 2019 ParsArtin.com All Right Reserved Powered By Azaranweb