سیستم های صنعتی پزشکی                    


حرفه پزشکی در حال استفاده از مزایای فن آوری اطلاعات پیشرفته است که باعث ارتقا روابط بین پزشک و بیمار می گردد. Advantech بهترین صنایع خود را به کارگرفته است تا در دنیای پزشکی مورد استفاده قرار گیرد. محصولات پزشکی ما شامل نیازهای در نظر گرفته شده توسط کارخانه های پزشکی می باشد. همه این سیستم ها برای نصب سریع و آسان و سازگار با وسایل موجود ساخته شده است. با استفاده از این روش ها پرستاری بی نیاز از کاغذ ، عکس برداری  بی نیاز از فیلم و مراقبت های ویژه همیشگی و real time  شده است و باعث صرفه جویی در وقت هم می شود. بایگانی پرونده بیماران و ثبت آرشیو، دقیق و قابل دسترسی همیشگی می باشد و دکتر در هر لحظه و هر کجا به پرونده بیماران خود دسترسی خواهد داشت. از یکی از مهمترین کاربردهای این دسته میتوان به سیستم های Realtime اشاره کرد که نقش مهمی را در تشخیص علایم حیاتی بیمار و ترجمه اطلاعات فیزیولوژیکی بیمار به اطلاعات بستری ایفا میکند.

این روزها در بیمارستان ها پرستاران و پزشکان بیشتر زمانشان را صرف رفت و آمد در بیمارستان برای رسیدگی به بیمار می کنند در این راستا محصولات Mobile nursing care با هدف بالا بردن کیفیت فرایند رسیدگی به بیمار پیشنهاد میشود که از مزیت های آن میتوان به دقت بالا، قابلیت اعتماد و یکپارچگی بیشتر اشاره کرد

از دیگر کاربردهای این دسته میتوان به Patient Infotainment اشاره کرد. توسط این محصولات ،بیمار میتواند به فعالیت هایی مثل تماشا تلویزیون، تماس تلفنی، بازی کامپیوتری و ارتباط با اینترنت بپردازد. همچنین امکان تنظیم تخت خواب نور اطاق و پرده های اطاق توسط این سیستم بوسیله بیمار امکان پذیر است. این سیستم مجهز به زنگ هشدار برای خبر کردن پرستار میباشد و همچنین بیمار و همراهانش می توانند نتیجه آزمایشات و فایل معالجه را مشاهده کنند.


                                                                       

از مهمترین کاربردهای infotainment میتوان به دسترسی و معالجه از دور اشاره کرد که توسط این روش پزشک میتواند به حال بیماران و یا سالمندان از دور هم رسیدگی کند. 

توسط سیستم infotainmentمیتوان اطلاعاتی از بیمار مثل فشار خون، ضربان قلب، قند خون و... را مستقیما از آزمایشگاه به سیستم پزشک مربوطه و همچنین به سیستم بیمار برای اطلاع همراهان منتقل کرد.


                                         

                                       

 

Product Categories

 Medical Computing

Medical Point-of-Care Series | Medical Point-of-Care Slim Series | Medical Point-of-Care Wide-Screen Series | Medical Desktop PC | Medical Display
Mobile Point-of-Care Systems

AMiS Computerized Nursing Cart | Mobile Clincial Assistant | Intelligent Power System | Accessory
Healthcare Terminal

Patient Infotainment Terminal | Healthcare Infotainment Terminal

 Medical Computing System | Medical Panel PC | Medical Tablet PC

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده کاتالوگ ها کلیک کنید