اطلاع رسانی دیجیتال         

       

 شرکت پارس آرتین تراشه به عنوان نماینده رسمی محصولات Advantech در ایران ، ارائه دهنده دسته پرکاربردی از محصولات این  کمپانی به نام


Service Touch Computerمیباشد.با استفاده از کامپیوترهای سرویس دهنده لمسی Advantech  با تکیه بر تکنولوژی های نوین نمایشگر دیجیتالی


میتوان قدم بزرگی در رفع نیازهای هر سازمانی برداشت

هزاران پروژه در این زمینه در سر تا سر دنیا با کمک محصولات ارائه شده توسط کمپانی Advantech به اجرا درآمده است. چند نمونه از کاربردها به شرح ذیل است:


  1. استفاده در هتل ها به منظور سرویس دهی سریع تر و آسانتر(در لابی هتل ها به منظور نمایش اطلاعات اتاق ها و امکانات هتل، در اتاق ها به منظور سرویس دهی آسانتر به مسافران و ...   )

 

  1. استفاده در رستوران ها، فروشگاه ها و مراکز خرید(به منظور تبلیغات، نمایش محصولات قابل ارائه، سفارش محصول درخواستی، سفارش غذا، پرداخت صورتحساب و ...)

 

 

  1. استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی( نمایش اطلاعات ، نقشه بیمارستان و اتاق ها، نمایش اطلاعات مربوط به هر بیمار، سیستم هشدار و ...)

 

  1. استفاده در معابر و اماکن عمومی( نمایش نقشه مسیرها، اطلاعات نمایشگاه ها وهمایش های مهم شهر،تبلیغات و ...)

 

  1. استفاده در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها( نمایش راهنمای سفر، وضعیت آب و هوا و ترافیک ، نمایش زمان بندی حرکت، تبلیغات و...)


و هزاران کاربرد دیگر مثل استفاده در بانک ها، آژانس های هواپیمایی، کتابخانه ها، ساختمان های هوشمند و ...


         
Smart Rooms


   


شرکت Advantech اتوماسیونی ساده و مقرون به صرفه به منظور کنترل هرچه بیشتر محیط  مانند اطاق های کنفرانس پیشنهاد می کند. در این حالت کاربر به راحتی و تنها با لمس یک صفحه میتواند حجم وسیعی از تجهیزات خود را در ساختمان ها، محیط نمایشگاه و یا هر مکان عمومی دیگر کنترل کند.

به عنوان مثال هر کاربر می تواند روشنایی مکان مورد نظر خود را با توجه به زمان و کاربرد آن محیط تنظیم کند. تنظیم هر سناریو روشنایی تنها در عرض 5 ثانیه کامل خواهد شد. از دیگر کاربردها میتوان به کنترل سنسورهای امنیتی و کنترل HVAC (Heating, Ventilation and air-condition )اشاره کرد. در تمام این کنترل ها می توان به سیستم ها اجازه داد تا تحت یک شبکه LAN به ذخیره و تبادل داده ها بپردازند.

 

  • محصولات:

 

Product Categories

 Digital Signage

x86-based Digital Signage Platform | Interactive Digital Signage | Digital Signage Station
iService Touch Computer

Self-service Touch Computer | Infotainment Touch Computer
Smart Room & Scenario Control

Scenario Touch Computer