اتوماسیون صنعتی
Untitled Document

 
اتوماسیون ساختمان BMS

تجهیزات اتوماسیون ساختمانAdvantech با داشتن ورودی و خروجی مختلف اجازه هدایت انواع کنترل کننده ها و در نتیجه مدیریت انرژی ساختمان (BMS) را به کاربران می دهد. با چنین سیستم کنترل و نظارت شما توانایی کنترل نور ، دما، رطوبت، سیستم های تهویه هوا, سیستم های امنیتی و ..... را دارید.
راه حلهای BMS شرکت پارس آرتین تراشه با کمک تجهیزات کمپانیAdvantech می تواند انرژی مصرفی نمونه ها را دریافت ، نگهداری و آنالیز کند که این مسئله سبب می شود که استراتژی ذخیره سازی انرژی به صورت بهینه انجام و در هزینه ها صرفه جویی شود و باعث ترکیب تکنولوژی و آرامش در زندگی امروزی می شود. اتوماسیون ساختمان تحت وب نیز به شما اجازه دسترسی و مدیریت از راه دور را نیز می دهد.

solution

صنعت نفت و گاز

همواره صنعت نفت و گاز به عنوان قلب فراورده های انرژی در جهان مطرح بوده است. از اکتشاف و توسعه، حفاری و تولید تا حمل و نقل و فراوری سوخت، وجود یک سیستم کنترلی قابل اعتماد ،کارامد و دقیق بسیار حائز اهمیت است.
موارد ذکر شده از خطرناک ترین و مهم ترین مراحل هر صنعتی است بنابراین به منظور اطمینان از کارایی بالاتر ،نیاز به وجود محصولاتی قابل اعتماد و مقاوم در برابر خطر، احساس می شود.
پارس آرتین تراشه با استفاده از تجربه بالای 25سال شرکتAdvantech در اتوماسیون صنعتی، محصولات و راه حل هایی برای استفاده در مناطق پرخطر ارائه میدهد. محصولات طراحی شده Advantech با گذراندن Class I و Division 2 وT4 temperature class میتوانند به راحتی در محیط هایی با درجه حرارت بین 135تا200 درجه سانتی گراد عمل کنند.

eqipment

نظارت ویدئویی

این شرکت دانش پیشرفته مبتنی بر IP را برای دولتمندان، کارخانجات ، حمل و نقل و محیط های نظارتی فراهم کرده است و با ارائه روش مبتنی بر IP سیستم های نظارتی مرکزی، سیستم های کنترل ویدئویی هوشمند و نرم افزار powerview که نرم افزاری قدرتمند برای کنترل ویدئویی دیجیتال می باشد، نیازهای کاربران اتوماسیون را برآورده می نماید. این سیستمهای نظارتی می تواند در کارخانه ها، وسایل نقلیه، مراکز پلیس و اتاق کنترل ساختمانها و در ماموریت های متفاوتی به کار گرفته شود.

حمل و نقل هوشمند

استراتژی حمل و نقل هوشمند شرکت پارس آرتین تراشه با توجه به نیازهای بحرانی ارائه شده و اجزای سیستم بر این اساس تایید شده است. درک میزان قدرت کامپیوتر در اطمینان به صحیح بودن عملیات ایستگاه ها و ترمینال ها واتاقک های مهندسی و کنترل کار سختی نیست. در حمل و نقل دریایی، ناوگان دریایی، نظارت های دریایی و برجهای مراقبت، مترو ها، مدیریت ترافیک بزرگراها ، جاده ها و پل ها، مهندسی کشتی ها و ... این شرکت راه حل های جامعی ارائه داده است که به بهبود کیفی و افزایش سرعت سرویس دهی و صرفه جویی در هزینه های تمام شده کمک می کند.
راه حل های قابل اطمینان در زمینه ی سیستم های اطلاعاتی مسافران همانند کنترل بلیط، کنترل ترافیک و سیستم های اطلاع رسانی در خودرو و سیستم های موقعیت یاب از این قبیل هستند.

eqipment

مدیریت انرژی

در انواع نیروگاههای برق که به طرق مختلف تولید برق می نمایند سیستم های اتوماسیون قدرت و انرژی، باعث بهبود و تقویت انرژی موثر شده و در نهایت موجب افزایش راندمان و بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها می شود.

eqipment

اتوماسیون کارخانجات

راه حل های Advantech در کارخانجات و اتوماسیون ماشین بسیار پرکاربرد است . از تست اتوماتیک و بازرسی ماشین ها تا تولید و اتوماسیون بسته بندی محصولات Advantech نه تنها محصولات مقاومی را ا رائه میدهد بلکه راه حل های حرفه ای با توجه به شرایط مختلف برای مشتریان فراهم میکند.
محصولات ارائه شده شرکت پارس آرتین تراشه در سیستم تست اتوماتیک و بازرسی باعث کم شده خطاهای نیروی انسانی و در نتیجه تسریع در انجام پروژه ها میشود.
اتوماسیون بسته بندی باعث بالابردن کارایی سیستم بصورت قابل ملاحظه ای میشود با این کارایی شما سیستمی قابل انعطاف خواهید داشت که در مجموع باعث کم شدن هزینه های شما میشود.

eqipment

نظارت محیطی

Advantech در زمینه نظارت توسعه یافته و تسهیل سیستم مدیریت در محیط ها و پروژه هایی که در مناطق سخت در حال اجراست بسیار خوش نام می باشد. اهمیت نظارت محیطی از جمله هوا، آب ، دما و .... در پروژه هایی نظیر احداث سد، پل، تونل و در معادن بر همگان روشن است.
راه حل های FMS شرکت پارس آرتین تراشه با کمک تجهیزات Advantechبه کاربر توانایی پاسخگویی سریع تری در شرایط غیر منتظره را می دهد، از طرفی دستگاه هایی که در مناطق سخت و صعب العبور نصب می شوند با توجه به اینکه دسترسی و تعمیر به جهت سختی منطقه دشوار است باید عملکرد قابل اطمینانی را ارائه کنند. محصولات Advantech شامل مدلهای با دوام و مقاوم در برابر ضربه و شوک می باشد که به جهت استفاده در این مناطق طراحی شده است.

eqipment